Další naše e-shopy: www.e-sadrokartony.cz

Sphere card

weber.niv dur - samonivelační hmota 25kg

weber.niv dur - samonivelační hmota 25kg


Výrobce / Kód Weber Terranova 2104 - 11202
Min. množství pro objednání 1 balení
Množství v balení 25.0 kg
Cena za 1 kg 39.89 Kč s DPH
32.97 Kč bez DPH
Cena za 1 bal 997.34 Kč s DPH
824.25 Kč bez DPH

Objednávka
 
0.00 s DPH
0.00 bez DPH
 • weber.niv dur - jednosložková,jednoduše zpracovatelná samonivelační podlahová hmota
 • Množství v balení: 25kg
 • Spotřeba: 1,7 kg/1m2/1mm
 • Vydatnost: 14,7 m2/1mm/pytel
 • Rádce Weber: weber.niv dur
 • Dostupnost: sypké materiály skladem v distribučních centrech Weber, fasádní omítky a barvy a speciální výrobky na objednání
 • Termín dodání: osobní odběr 3 až 5 dní, dopravou Weber nebo naší dopravou do 10dní od zadání do výroby
 • Způsob platby: zálohová platba (žádný výrobek Weber Terranova nelze vrátit)
Definice výrobku
Jednosložková samonivelační podlahová hmota na bázi cementu. Jednoduše se zpracovává. Aplikuje se po rozmíchání s vodou na penetrovaný podklad. Podkladní nátěr dle typu podkladu (savý, nesavý).
Použítí
Ke spolehlivému vyrovnání podkladů v interiéru. Míchá se pouze s čistou vodou. Nanáší se běžně v tloušťkách 3 - 30 mm. Slouží k vyrovnání stabilních podkladních vrstev (betonové desky, cementové potěry, betonové prefabrikáty), speciálně pro dřevěné podlahy např. palubky, vlysy, mozaiky, dřevotřískové desky, Cetris desky apod. Penetrace weber.favo haft je určena pro stávající dlažbu, dřevotřískové desky a tuhé dřevěné parkety, stávající nátěry (akrylátové, epoxidové, polyuretanové) a po další úpravě i anhydritové a asfaltové potěry. Hmotu weber.niv dur nepoužívejte na vlhké podklady nebo podlahy se vzlínající vlhkostí a na drolivé a nestabilní podklady.
Barva
Prodává se v šedé barvě.
Systémové výrobky
Podkladní nátěry: savý podklad: weber.podklad A, nesavý podklad: weber.favo haft.
Všeobecné požadavky na podklad
Podklad musí být dostatečně pevný, nepohyblivý. Zbaven prachu, mastnot a nečistot. V závislosti na typu podkladu je nutno volit vhodnou penetraci. Nanáší se ve vrstvě 3 - 30 mm. Po diagnostice podkladu se podklad zbaví nečistot a aplikuje se penetrační nátěr dle jeho typu. Pro savé povrchy: weber.podklad A ředěný vodou v poměru 1:5 - 1:8. Pro nesavé podklady: weber.favo haft
Podmínky pro zpracování
Teplota ovzduší při nanášení musí být od + 5°C do + 25°C, teplota podkladu nesmí být nižší než + 5°C. Čerstvě nanesené plochy nesmějí být vystaveny přímému působení slunečních paprsků, silnému proudění vzduchu a působení ohřevu. V případě použití na podlahové topení je třeba, aby teplota podkladu neklesla pod + 5°C a zároveň nepřesáhla teplotu + 15°C.
Aplikace
1. Podlahová hmota weber.niv dur se připraví postupným vmícháním 1 pytle (25 kg) suché směsi do 5 l vody. Míchá se pomocí elektrického míchadla s nízkými otáčkami (cca 500 ot./min.) do homogenní směsi bez hrudek po dobu 3 - 5 minut. Po krátkém odstání (2 minuty) ještě jednou mírně promíchat. Rozmíchaná směs musí být zpracována do 20 min. běžnými postupy. 2. Rozmíchanou hmotu vylijeme na podklad a rozetřeme stěrkou nebo hladítkem. V jednom pracovním procesu lze nanést hmotu do maximální tloušťky 30 mm. 3. Nanesená plocha je dle podmínek a tloušťky vrstvy pochůzná po 4 hodinách.
Doporučená doba pokládky krytin
Dlažba: min. 12 hod. po pochůznosti PVC: min. 72 hod. po pochůznosti Koberec: min. 24 hod. po pochůznosti Plovoucí podlahy: min. 24 hod. po pochůznosti Parkety: min. 72 hod. po pochůznosti Nátěry: min. 72 hod. po pochůznosti Korek: min. 72 hod. po pochůznosti
Nářadí
Stěrka, spirálové míchadlo, nádoba na míchání, vrtačka, nerezové hladítko.
Čištění
Nádoby, nářadí a nástroje je nutné ihned před zaschnutím očistit vodou.
Není vybráno žádné související zboží!

 • Dopravné zdarma pro objednávky nad 27.500,- Kč bez DPH (započítávají se všechny objednané materiály Weber - auto bez hydraulické ruky nebo plošiny a bez skládání)
 • Dopravné Weber pro podlimitní objednávky:
  do 50kg 500Kč bez DPH
  do 100kg 600Kč bez DPH
  do 250kg 750Kč bez DPH
  do 500kg 1000Kč bez DPH
  do 1100kg 1200Kč bez DPH
  za každých dalších 1100kg příplatek 100Kč bez DPH
 • K dopravnému bude účtávána záloha na příslušný počet vratných palet Weber 200,- Kč/ks plus DPH
 • Žádné výrobky Weber Terranova prostřednictvím přepravních společností (PPL, DPD, GLS, atd.) nezasíláme.