Další naše e-shopy: www.e-sadrokartony.cz
Sphere card

O společnosti


VÍTEJTE VE VIRTUÁLNÍM OBCHODĚ SPOLEČNOSTI Premiant CZ www.e-zatepleni.cz.

Premiant CZ, v.o.s. je společností fungující na trhu od poloviny devadesátých let minulého století. V oblasti nabízených služeb prošla svým vývojem. Nyní již dva roky spolupracujeme s několika dodavateli stavebních materiálů, kteří zákazníkům prodávají zboží v řádu stovek milionů korun ročně. Právě z této spolupráce vznikl internetový obchod www.e-sadrokartony.cz a nyní nově www.e-zatepleni.cz. A připravujeme internetový obchod veškerých izolací www.e-izolace.cz.

Nicméně dodáváme i jiné stavební materiály a stavební ocel. Dále se zabýváme zprostředkovatelskou činností v oblasti realitního trhu a zajišťujeme pro naše klienty financování bydlení a pro firmy developerské a provozní financování.

Dovolíme si Vás upozornit, že právní forma Veřejná obchodní společnost (v.o.s.) je taková společnost, v níž podnikají minimálně dvě osoby, které za své závazky ručí celým svým majetkem, a to společně a nerozdílně. Není tudíž naším cílem doslova řečeno okrádat zákazníky. Naším cílem je zákazník spokojený, který bude referovat ve svém okolí o internetových obchodech www.e-sadrokartony.cz a www.e-zatepleni.cz.

Děkujeme za Vaši pozornost a prosíme, nakupujte.

Ing. Milan Dočkal, jednatel společnosti Premiant CZ, v.o.s.

Živnostenksý list - Zprostředkovatelská a realitní činnost   Živnostenksý list - Zprostředkovatelská a realitní činnost   Živnostenksý list - Zprostředkovatelská a realitní činnost   Živnostenksý list - Zprostředkovatelská a realitní činnost